Skulptur av marmor

598761

SKULPTUR, huggen marmor, "Vintern", föreställande två barn som värmer sig över öppen eld, höjd ca 85 cm

Lagning, smärre nagg, anlöpningar

Möbler, Övriga möbler, Diverse

Rum 16

Skulptur av marmor

Budhistorik (3 bud)

4719250
4717731
4714696

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.