Fat Sonia Delaunay

612642

FAT, Sonia Delaunay, Artcurial, ''Rythmes Circulaires'', signerad i trycket, porslin, 370/900, diameter ca 41 cm

Repor

Keramik/Porslin

Kundcenter

Fat Sonia Delaunay

Budhistorik (13 bud)
4630878
1 900
4630853
1 800
4619192
1 700
4630850
1 700
4619192
1 600

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.