Einar Jolin oljemålning

612561

EINAR JOLIN (1890-1976): Vy över Gamla Stan med slottet Tre kronor, signerad och daterad Jolin 1949, olja på duk, ca 40x80 cm

Konst, Modernt måleri, Selected

Kundcenter

Einar Jolin oljemålning

Budhistorik (24 bud)
4628884
56 000
4628882
54 000
4628880
52 000
4628880
46 000
4628878
44 000

Slutpris SEK:
56 000
5 404 EUR, 6 138 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.