Hans Wigert oljemålning

612560

HANS WIGERT (1932-2015): "Flyttfåglar", signerad och daterad a tergo Hans Wigert 1987-88, olja på duk, ca 46x55 cm

Rum 6

Hans Wigert oljemålning

Budhistorik (9 bud)
4624969
4 200
4625020
4 200
4624969
4624967
3 600
4617317
2 600

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.