Paolo Rizzatto bord Tree Table 903

612556

BORD; Modell 'Tree Table - 903', formgivet av Paolo Rizzatto, tillverkat av Alias, höj/sänkbar, pelarfot i gjuten aluminium, skiva i ljus fanér, H ca 56 - 78 m

Bruksslitage, repor

Möbler, Soffbord, sidobord

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (9 bud)
4638108
750
4637891
700
4636400
650
4637561
600
4636400
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.