Esaias Thorén färglitografi

612549

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Komposition med ansikten och äpplen, signerad och daterad Esaias Thorén -67. numrerad 23/310, färglitografi, ca 49x64 cm

Tavelvagn 1

Esaias Thorén färglitografi
Budhistorik (19 bud)
4630794
1 300
4630891
4630794
4630880
4630794

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.