Anselm Dahl oljemålning

612546

ANSHELM DAHL (1897-1964): Sensommarnatt, signerad och daterad A Dahl 1921, olja på duk, ca 100x136 cm
PROVENIENS: Kungliga Norrbottens Artileriregemente A 8 Boden 1921-2004

Rum 9

Anselm Dahl oljemålning

Budhistorik (6 bud)
4623291
4622869
4622302
650
4621148
4609573

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.