Blandteknik samtida

612542

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Polen samtida): Porträtt ''Drapieznik'', monogramsignerad och daterad AK-03, blandteknik, ca 20x20 cm

Fack 11

Blandteknik samtida

Budhistorik (12 bud)
4627821
850
4629261
4627821
750
4629254
700
4627821
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.