Paolo Rizzatto bord Tree Table 903

612540

BORD, Modell 'Tree Table - 903', formgivet av Paolo Rizzatto, tillverkat av Alias, höj/sänkbar, pelarfot i gjuten aluminium, skiva i ljus fanér, höjd ca 56-78 cm

Bruksslitage, repor

Möbler, Soffbord, sidobord

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (5 bud)
4628341
500
4623000
450
4615138
4614885
4613157

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.