Soffgrupp 3+2+1 1960-tal

612533

SOFFGRUPP, 3+2+1, 1960-tal, klädda i svart skinn, underrede i teak, sitthöjd ca 40, längd ca 77-185 cm

Slitage, skador

Möbler, Soffgrupper, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Soffgrupp 3+2+1 1960-tal

Budhistorik (20 bud)
4643753
5 200
4636057
5 000
4636057
4 800
4643752
4 600
4636057
4 200

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.