Ola Billgren

612530

OLA BILLGREN (1940-2001): Stuider av ansikten, signerad och daterad Ola Billgren -63, blyerts på papper, 24x32,5 cm

Fack 50

Ola Billgren
Budhistorik (8 bud)
4618238
4618236
4618235
4618233
4616691
500

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.