Kista 17/1800-tal

612520

KISTA, 17/1800-tal, betsad ek med smidesbeslag, höjd ca 51, 121x50 cm

Repor, märken

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Övriga möbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Kista 17/1800-tal

Budhistorik (22 bud)
4642849
3 200
4641871
4641871
2 600
4638527
2 400
4638527

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.