Etsning art neouveau

612519

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Modell, signerad och daterad 1912, etsning ca 13x30 cm

Fack 17

Etsning art neouveau

Budhistorik (20 bud)
4629386
1 300
4629383
4629374
4629379
4629374

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.