Sybord teak och ek 1960-tal

612513

SYBORD, 1960-tal, teak och ekfanér, höjd ca 68, 75x45 cm

Repor, märken, lagning, fläckar

Möbler, Övriga möbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Sybord teak och ek 1960-tal

Budhistorik (16 bud)
4643798
4643807
4643798
950
4641619
900
4641619
850

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.