Bordslampa Murano Italien Light up the dark

612490

BORDSLAMPA, Murano Italien, 1900-talets mitt, glas, höjd 47 cm.

Obetydligt ytslitage, ej funktionstestad.

Belysning, Bordslampor

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
4633275
2019-02-10 15:31:21
100

2019-02-14 kl 13:16
Slutpris EUR:
100
993 SEK, 114 USD
Utropspris EUR:
200