Eldskärm 1800-tal

612467

ELDSKÄRM, 1800-talets andra hälft, gjutjärn, delvis bemålad och förgylld, fragment av måleri, höjd 135x64 cm

Dekor saknas

Diverse, Metall

Rum 4

Eldskärm 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

4624912
650
4606337

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.