Joan Miro färglitografi

612458

JOAN MIRO (1893-1983): Komposition, ur Derrière le Miroir, 203, 1973, osignerad, färglitografi, ca 37x27 cm

Fack 19

Joan Miro färglitografi
Budhistorik (5 bud)
4648448
500
4648531
450
4648448
4639005
4638106

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.