Börje Lindau & Bo Lindekrantz ''Bobbi'' karmstolar

612455

BÖRJE LINDAU & BO LINDEKRANTZ, "Bobbi", karmstolar, 3 st, Lammhults, daterade 2004, stomme i trä och förkromade stålrör, på hjul, klädda i mörk tyg textil, märkta undertill, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, märken, fläckar

Möbler, Stolar, Design

Budhistorik (9 bud)
4646301
700
4646866
650
4646301
600
4646864
550
4646301
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.