Soffbord Gärsnäs

612438

SOFFBORD, 2 dlr lackad ek samt glas, troligtvis Gärsnäs, omkring 2000-tal, kvadratisk form, höjd ca 50, 90x90, samt höjd ca 50, 40x82 cm

Kantstött, mindre slitage på glas

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 11

Soffbord Gärsnäs

Budhistorik (5 bud)
4647023
1 700
4646300
1 600
4646051
4629345
4625557

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.