Proppellrar

612435

PROPELLERAR, 3 st., brons, 1900-tal, stämplade Volvo, resp LH 17x11, diameter 38-43 cm

Slitage, en påväxt

Nautica/Technica, Metall

Rum 7

Proppellrar

Budhistorik (8 bud)
4627053
4627050
4626642
4626641
1 600
4626639

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.