Love is Wiwen Nilsson armband Lund 1963

612433

WIWEN NILSSON, armband, sterlingsilver, Lund 1963, halvstel modell med kopplade rektangulära plattor, öppen låsögla, signerad platta vid låsögla, längd ca 17 cm, bredd ca 30 mm, vikt ca 50,2 g

Plattor med repor. Behov av puts

Guld/Smycken, Tema

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (7 bud)
4634348
6 000
4616194
4 800
4614582
4613838
4613836

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.