Bord

612424

BORD, 18/1900-tal, Fransk Lantstil, 2 lådor i sragen draghandtag i mässing, lövträ, höjd ca 76, 178x83 cm

Slitage, maskstunget

Möbler, Matbord

Rum 19

Bord

Budhistorik (22 bud)
4629995
5 200
4629989
5 000
4629984
4 800
4629982
4 600
4629923
4 400

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.