Tidningsställ

612423

TIDNINGSSTÄLL, 1900-talets början, mörkbetsad, svarvade ben, höjd 79, 50x35,5 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Tidningsställ

Budhistorik (8 bud)
4623548
650
4622946
600
4623547
550
4622946
500
4623121
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.