Ernst Norlind oljemålning

612422

ERNST NORLIND (1877-1952): Landskap, monogramsignerad EN, olja på pannå, ca 60x70 cm

Ernst Norlind oljemålning

Budhistorik (12 bud)
4624480
3 400
4611917
3 200
4623854
3 200
4611917
2 800
4622754
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.