Byrå 3-lådig rokokostil 1900-talets första hälft

612421

BYRÅ, 3-lådig med marmorskiva, 1900-talets första hälft, mahognyfanér, beslag i mässing, höjd ca 82, 98x47 cm

Repor, märken, avslag, tröga lås

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (7 bud)
4641048
4641047
4641046
550
4634826
500
4630754

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.