Georges Braque färglitografi

612419

GEORGES BRAQUE (1882-1963) efter: Komposition, signerad i plåten, från 1956 ur DLM nr. 85-86, färglitografi, bildmått ca 37x27 cm

Fack 7

Georges Braque färglitografi
Budhistorik (5 bud)
4625339
500
4624692
450
4624406
4624272
4616669

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.