Arly damarmbandsur i 18 k guld

612403

ARLY, damarmbandsur, 18 k guld, 1960-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 648184, integrerad länk i 18 k, diameter 15 mm, längd ca 16 cm, vikt ca 20 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glas med smärre repor

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Budhistorik (12 bud)
4615121
3 600
4617407
3 400
4615121
3 200
4617406
4615121
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.