Byrå 3-lådig med marmorskiva 1900-tal

612382

BYRÅ, 3-lådig med marmorskiva, 1900-talets mitt, fanér i olika träslag, lådor med inläggningar, höjd ca 77, 61x42 cm

Repor, märken, avslag

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (6 bud)
4642012
550
4643290
500
4642012
450
4643288
4642012

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.