Henry Moore bok

612379

HENRY MOORE (1898-1986), bok, facsimile av Henry Moore Sketchbook 1926, signerad och numrerad 274 samt katalog, Standard Edition (utan etsningar), publicerad av Ganymed Editions & Fischer Fine Art Limited

Smärre slitage

Makadamgatan 11, Helsingborg

Henry Moore bok

Budhistorik (6 bud)
4638296
4637024
4633355
500
4622733
4622151

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.