Finska Kalle Anka "Aku Ankka ja Kumppanit" 1952

612378

"AKU ANKKA ja KUMPPANIT", komplett årgång 1952, serietidningar inbundna i bok av förlaget, finskspråkig,
12 nummer: januari - december. 25x17,5 cm, Inbundna, bladen skurna, förlag Sanoma Osakeyhtiö, Helsingfors, finsk text

Nötta kanter, åldersrelaterat slitage, skador

Böcker/Kartor, Diverse

Södra kajen 14, Helsingfors

Finska Kalle Anka

Budhistorik (6 bud)
Bud EUR
4667362
150
4667346
120
4667129
110
4660794
85
4650501
80

Slutpris EUR:
150
1 554 SEK, 170 USD
Utropspris EUR: