Love is Omega Dynamic armbandsur 1960-tal

612372

OMEGA, Dynamic, armbandsur, 1960-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, datum, krona med monogram, halvstel länk med viklås ej orignal, diameter ca 40x36 mm

Bruksslitage. Fungerar vid inlämning. Ej funktionsgaranti.

Klockor/Ur, Tema

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (5 bud)
4633428
4616946
4615375
4613191
1 400
4613083

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.