Brasskydd om kring 1900

612363

BRASSKYDD, omkring 1900, välvd plåt, bemålad med lanskapsmotiv och hjortar, fötter iform av klövar, höjd 104, 53x8 cm

Slitage, rostskador

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Brasskydd om kring 1900

Budhistorik (15 bud)
4657538
4651465
4651465
900
4652093
850
4651465

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.