Dan Wiberg oljemålning

612361

DAN WIBERG (samtida): Båtar på strand, signerad Dan Wiberg, olja på duk, ca 54x65 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Dan Wiberg oljemålning

Budhistorik (13 bud)
4609556
850
4624257
850
4609556
4624250
750
4609556
700

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.