Carl Fredrik Reuterswärd litografi

612360

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): Komposition med prispokal och penslar, signerad samt numrerad 5/200, litografi, ca 73x53 cm

Fack 2

Budhistorik (9 bud)
4638194
700
4638201
650
4638194
600
4638197
550
4638194
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.