Bordslampor Luxus Tema Light up the dark

612359

LUXUS, bordslampor, 1 par, 1960/70-tal, balusterformade, vitt glas med förgyllda bårder samt blåmelerad dekor, höjd ca 43 cm, etikettmärkta

Belysning, Bordslampor, Tema

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (5 bud)
4624167
4624164
950
4624160
900
4624067
650
4613651
600

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.