Birger Ljungquist oljemålning

612345

BIRGER LJUNGQUIST (1894-1965): Interiör från ateljé, signerad och daterad Birger Ljungquist 1962, olja på pannå, ca 64x80 cm

Birger Ljungquist oljemålning

Budhistorik (7 bud)
4622416
700
4620547
650
4618960
600
4618955
550
4618821
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.