Skåp Kina

612343

SKÅP, Kina, 1900-talets första hälft, tvådelat, hyll och lådinredning, höjd ca 135 cm, bredd ca 57 cm, djup ca 32 cm

Åldersslitage, saknade metallskoningar till nyckelhål

Möbler, Skåp, byråer

Baltzarsgatan 6, Malmö

Skåp Kina

Budhistorik (3 bud)

4620929
550
4619478
500
4619477

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.