Vitrinskåp av Göran Malmwall

612341

GÖRAN MALMWALL, vitrinskåp, för Karl Andersson & Söner, Huskvarna, "KA72", lackerat i engelsk rött, beslag i borstad mässing, hyllplan i glas, höjd ca 202, 40x30 cm

Saknas nyckel, olåst, slitage, kantstött, ytmärken, hyllplanen med ngn enstaka nagg,

Möbler, Skåp, byråer, Design

Rum 9

Vitrinskåp av Göran Malmwall

Budhistorik (33 bud)
4639771
3 400
4639744
3 200
4639742
4639737
2 800
4639741
2 800

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.