Beck & Jung litografi

612338

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): "Eagel", signerad Beck & Jung 1981, 90/110, computer ink plot, bladstorlek ca 61x85 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Beck & Jung litografi

Budhistorik (11 bud)
4643743
900
4643755
850
4643743
4643748
750
4643743
600

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.