Skänk 1800-tal

612333

SKÄNK, 1800-tal, rödmålad, dörrpar med räfflade romber, bakomliggande hyllplan, höjd ca 117, 164x52 cm

Slitage, sprickor, kompletterade delar, bakre benkloss med rötskada

Möbler, Skåp, byråer, Allmoge

Makadamgatan 11, Helsingborg

Skänk 1800-tal

Budhistorik (9 bud)
4624005
4 200
4619644
3 600
4608606
3 400
4608605
3 200
4608604

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.