Golvlampa i pimpsten

612329

GOLVLAMPA, 1980/90-tal, stomme i pimpsten, skärm i textil, höjd ca 136 cm

Bruksslitage, fläckar och märken på skärm, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Ändringar/tillägg
medföljer 3 lösa bitar pimpsten

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Golvlampa i pimpsten

Budhistorik (5 bud)
4634862
500
4634861
450
4634860
4634859
4634858

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.