Hörnskåp

612327

HÖRNSKÅP, allmoge, 1700/1800-tal, bemålat inuti, nyckel finns höjd 116, största djup 46 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Hörnskåp

Budhistorik (4 bud)

4636527
4636479
1 400
4615995
1 300
4615620

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.