Lindorm Liljefors oljemålning

612323

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Gråhund i landskap, signerad L L, olja på duk, 1940-tal, ca 38x54 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 28

Lindorm Liljefors oljemålning

Budhistorik (7 bud)
4636892
3 200
4636890
4635954
2 600
4631621
1 900
4624479
1 800

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.