Beck & Jung screenprint

612319

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2000): Komposition, signerad och daterad Beck o Ljung 1975, 16/40, screenprint på akrylglas/objekt, ca 100x100 cm

Akrylglas med repor

Konst, Grafik, Nutida

Makadamgatan 11, Helsingborg

Beck & Jung screenprint

Budhistorik (24 bud)
4648591
4 800
4648560
4 600
4648584
4 600
4648560
4 400
4648524
4 200

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.