Beck & Jung computer ink plot

612316

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): "Juggle Knot", Computer ink plot, signerad och numrerad Beck & Jung 1981, 28/100 , 97x97 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Beck & Jung computer ink plot

Budhistorik (15 bud)
4638187
1 800
4638183
1 700
4638181
1 600
4638179
4638177
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.