Bestick silver modell Olga

612314

BESTICK, 32 dlr, silver, modell Olga, C.G Hallberg, 1950/60-tal, bestående av: 8 bordsskedar, 8 bordsgafflar, 8 bordsknivar med rostfritt blad, 8 dessertgafflar, längder ca 14-22 cm, vikt exklusive knivar ca 940g

Monogram R, repor

Silver

Makadamgatan 11, Helsingborg

Bestick silver modell Olga

Budhistorik (9 bud)
4642659
4643683
4642659
2 600
4642330
2 400
4641359

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.