Beck & Jung grafik

612307

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2000): Komposition, signerad och daterad Beck o Jung 1975, 6/50, serigrafi, 100x100 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Beck & Jung grafik

Budhistorik (20 bud)
4643675
1 300
4643662
4643671
4643662
4643670

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.