Axel lsson oljemålning

612304

AXEL NILSSON (1889-1981): Nakenstudie, i fåtölj, signerad samt daterad 1931, olja på duk, ca 64x49 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 2

Axel lsson oljemålning

Budhistorik (6 bud)
4624473
6 200
4623163
6 000
4619822
4 800
4614956
4607415
3 200

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:
9 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.