Leksaker

612286

FIRE COMMAND CAR, 60-tal, made in Japan, längd ca 28 cm, bredd ca 12 cm, i sliten originalkartong för övrigt normalt slitage

ELECTRIC TRAIN SET, 60-tal. made in Japan, lok med fyra vagnar, 11 skenor. i l sliten originalkartong ,för övrigt
normalt slitage

Leksaker

Geijersgatan 14, Göteborg

Leksaker

Budhistorik (7 bud)
4639000
550
4635970
500
4638993
500
4635970
450
4638987

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.