Helmer Osslund oljemålning

612281

HELMER OSSLUND (1866-1938): Dalgång med byggnader, signerad Helmer Osslund, olja på pannå ca 32x43 cm, a tergo intygad av sonen Erik Osslund 1942

Pannån något inåtbuktande

Kundcenter

Helmer Osslund oljemålning

Budhistorik (20 bud)
4624487
10 500
4622025
10 000
4624483
9 800
4622025
9 600
4622756
9 400

Slutpris SEK:
10 500
1 013 EUR, 1 151 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.